Hakkımızda

Hakkımızda : Konyaaltı bilgisayar yılların vermiş olduğu tecrübe ve müşteri odaklı çalışma prensipleri sayesinde konyaaltı bölgesinde her zaman için aranan ve tercih edilen teknik servis olma özelliğini korumaktadır. Hızlı, garantili ve sizi yarı yolda bırakmayacak teknik servis hizmeti için vakit kaybetmeden siz de bizimle iletişime geçin.

 

Konyaaltı Bilgisayar ve Laptop Teknik Servisi  – Konyaaltı Bilgisayar Yedek Parça Deposu

 

Kaliteli Hizmet –  Uygun Fiyat – Satış Sonrası Hizmetler

 

 

Hakkımızda

 

Konyaaltı Laptop Servisi kaliteli hizmet anlayışı, müşteri odaklı çalışması ve hızlı servisi ile sizlerle. Müşterilerimize sunduğumuz akılcı çözümler ve garantili teknik servisimiz ile siz de servisimiz ile tanışın. Lara Bilgisayar ve Notebook Teknik Servisi olarak sizleri servis arayışından kurtararak iş yükünüzü azaltmak için çalışıyoruz

 

 

Hakkımızda

 

SİSTEM BAKIMLARI

Evinizdeki ve işyerinizdeki bilgisayarlarınızın düzgün çalışması için gerekli kontroller ve bakımlarının yapılması, sisteminizin optimizasyonu ve kararlı hale getirilmesi, böylece zaman ve iş kaybının önüne geçilmesi amaçlanmaktadır.

 

 

 

TİCARİ YAZILIMLAR

Şirketinizin ihtiyacı olan ticari yazılımların kurulumu ve teknik desteğin verilmesi. Yazılımlarınızda meydana gelebilecek ve işinizi aksatan problemlerin hızlı çözümü.

 

 

 

TEKNOLOJİ DANIŞMANLIĞI

Bilgisayarlarınız ve çevre birimleriniz için haftanın 7 günü 24 saat telefon ve online destek hizmeti. İçinden çıkamadığınız problemleriniz bazen çok basit problemlerden kaynaklanmaktadır. Bu tarz problemlerinizde online destek ile hızlı çözümler sunuyoruz. Bilgisayarlarınızı servise götürmeye gerek kalmadan problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeye odaklanıyoruz.

 

 

 

DESTEK GARANTİSİ

Servisimizde tamir gören makinalarınız firmamızın garantisi altındadır. Yapılan işlemler ve donanım değişikliklerine firmamızın garantisini sunuyoruz, yapılan işlemler ve sistem çalışmalarınıza yapılan müdahelelere defalarca ücret ödemek yerine garantili teknik destek ile kesin çözüm ve servis sonrası garanti desteği. Hakkımızda daha çok bilgi ve referanslarımız için iletişime geçin ve servisimizin farkını görün.

 

http://www.sirinyalibilgisayar.com/ – http://www.guzelobabilgisayar.com/http://www.uncalibilgisayar.com/http://www.laranotebook.com/http://www.bilgisayarservis.biz/http://www.antalyateknikservisi.com/https://www.konyaaltibilgisayar.orghttp://www.konyaaltibilgisayar.comhttp://www.konyaaltinotebookservisi.com/