Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz :

Konyaaltı bilgisayar servisi olarak; Her marka Laptop’ların neredeyse tüm yedek parçaları stoklarımızda bulunmaktadır. bu sayede ekran, harddisk, anakart, ekran kartı, ram, şarj adaptörü, batarya, pil ve daha bir çok değişimi gereken işlemler çok kısa sürelerde yapılmaktadır.

Notebook tamiri, bakımı ve yedek parça konularında tam donanımlı olan servisimizde konularında eğitimli, sertifikalı ve deneyimli çalışanlarımıza her zaman hizmetinizdeyiz. Konyaaltı Bilgisayar Teknik Servisi hizmetinde tam donanımlı olan firmamızda tüm sorunlar ve arızalar en ekonomik bir şekilde çözümlenmeye çalışılır.

 

 

Hizmetlerimiz

 

Windows çökmesi, programların çalışmaması, ekranın kararması veya çalışmaması, Yavaş çalışması, geç açılması, bataryanın çabuk bitmesi, virüs bulaşması, bellek yetmemesi gibi birçok arızalar uzman elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

 

Konyaaltı Bilgisayar

 

Servisimize gelen ürünleriniz 2 iş günü içerisinde arıza tespiti yapılıp, onay alındıktan sonra onarımı gerçekleştirilip teslim edilmektedir.Özel kurye hizmetimiz sayesinde Antalya içi müşterilerimizin cihazlarını adreslerinden alıp, tekrar adreslerine teslimatını yapıyoruz.Antalya dışı müşterilerimiz ise kargo aracılığıyla bize cihazlarını ulaştırabilir.

 

Konyaaltı Laptop

 

 

Hizmetlerimiz : Konyaaltı Notebook Teknik Servisi ve Hizmetlerimizden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Laptop lcd kablo kırılması, bozulması, Laptop şarj adaptörü bozulması, Laptop ekran menteşe kırılması, Laptop ekran kartı arızası, Laptop işlemci arızası, Laptop harddisk değişimi, Laptop Bios şifresi kırılması, Laptop ekran floresan arızası, Laptop speaker arızası, Laptop harddisk yedekleme, Laptop driverlerinin yüklenmesi, Notebook hiç açılmıyor, Notebook hiç çalışmıyor, Notebook ekran ışığı az, Notebook ekran ışığı zayıf, Notebook reset atıyor, Notebook windows kurulum, Notebook format, Laptop lcd ekran değişimi, Laptop batarya değişimi, Laptop klavye değişimi, Laptop kasa tamiri, Laptop kasa değişimi, Masaüstü pc format, Masaüstü pc ekran kartı değişimi, Masaüstü pc güç kaynağı değişimi, Masaüstü pc yedek parça, Masaüstü pc işlemci değişimi, Masaüstü pc anakart değişimi ve bir çok hizmetten Konyaaltı Bilgisayar servisi aracılığı ile faydalanabilirsiniz.

 

http://www.sirinyalibilgisayar.com/ – http://www.guzelobabilgisayar.com/http://www.uncalibilgisayar.com/http://www.laranotebook.com/http://www.bilgisayarservis.biz/http://www.antalyateknikservisi.com/https://www.konyaaltibilgisayar.orghttp://www.konyaaltibilgisayar.comhttp://www.konyaaltinotebookservisi.com/